Hepiyi Sigorta

Onursal Başkanımız Aydın Doğan’ın 1961’de otomotiv alanındaki şirketini kurması ile iş dünyasına ilk adımlarını atan holdingimiz, bugün çeşitli sektörlerdeki yatırımlarıyla fark yaratıyor ve ülke ekonomisine değer katıyor.

Öncü ve sürdürülebilir bir yatırım perspektifi ile katma değerli alanlara odaklanarak hem grup hem de ülke ekonomisi için fayda yaratan, potansiyeli yüksek ve gelecek vaat eden yeni yatırımlarımıza şimdi iddialı bir şekilde sigorta sektörünü de ekledik. Yeni ve dijital yatırımımız Hepiyi Sigorta, müşterilerine satın almadan hasar aşamasına kadar tüm süreçlerde dijital olmanın ayrıcalıklarını sunuyor. Liderlik rekabetinde yerini alan markamız, sigorta dünyasına artı değer katmak ve kazandıracağı birçok yenilik sayesinde hayatı kolaylaştırmak amacıyla faaliyetlerine başladı.

Hepiyi Sigorta, tecrübesinden güç aldığı Doğan Holding’in, değer odaklı, dünyaya karşı sorumlu ve sürdürülebilir yatırım anlayışını, toplumun her kesimiyle paylaşmayı hedefliyor.

Yol Haritamız

Hedef Konumumuz:

Yenilikçi ürünlerimiz, gelişmiş teknolojik altyapımız ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile Türkiye’nin en değerli, en çok tercih edilen sigorta şirketi olmak.

Gidiş Yolumuz:

Adil fiyat politikamız, basitleştirilmiş süreçlerimiz, insan odaklı yaklaşım ve doğaya saygılı uygulamalarımız ile müşteri, çalışan ve hissedarlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve onlara hep iyi hissettirmek.

Sürdürülebilirlik Politikamız

Yaşamı sağlıklı sürdürebilmek için, hep iyisini yapacağımıza söz veriyoruz!

İklim krizinin etkilerinin her geçen gün artması ile mevcut gidişatı tersine çevirmek ya da en azından yavaşlatabilmek için herkesin harekete geçmesi gereken bu dönemde, Hepiyi Sigorta olarak birinci günümüzden itibaren aşağıdaki maddeleri uygulayacağımıza söz verdik:

Yasal mevzuatın zorunlu tuttuğu haller dışında, hem kendi iç işleyişimizde hem de müşteri ile iletişimimizde tamamen dijital yöntemleri tercih edecek, tüm süreçlerimizi “kağıt kullanmama” anlayışı üzerine kurgulayacağız.

Sera gazı etkisinin %29’u ulaşımdan kaynaklanıyor. Şirket araç filosu için kiralanan tüm araçlarda önceliği, mümkün olduğunca, hibrit ya da elektrikli araçlara vereceğiz. Ayrıca Türkiye’de gelişmekte olan hibrit/elektrikli araç pazarını cezbedici hale getirmek için özel kasko ürünü çıkartacağız.

Hepiyi Sigorta olarak kömür üretimi ile ilgili alanlarda çalışan şirketlere ve bu şirketler tarafından kullanılan araçlara, sigorta teminatı sağlamayacağız.

Şirket içi tek kullanımlık plastik kullanmayacağız. Böylelikle ürettiğimiz atığı minimize etmekle kalmayıp, şirket içi atık ayrıştırma istasyonları oluşturacağız.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ